Busy Szwajcaria Polska

Ceny biletów

CENA UZALEŻNIONA OD TRASY PRZEJAZDU

DLA GRUP POWYŻEJ 4 OSÓB RABAT!

Przewozy do Szwajcarii

door to door comfortbus

W opcji door-to-door otrzymasz możliwość rozpoczęcia podróży bezpośrednio z domu lub wskazanego adresu. Podróż zakończysz pod wskazanym w trakcie rezerwacji adresem. D2D to najbardziej komfortowa forma podróży, nie martwisz sie o dodatkowy transport niezależnie od pory dnia.

USŁUGA D2D - COMFORTBUS

Comfort Bus to najbardziej dogodne dla pasażerów busy do Szwajcarii. Świadczymy usługę D2D, która wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom podróżującego. Eliminujemy najbardziej uciążliwą potrzebę dojeżdżania na dworzec, miejsca zbiórki czy innego punktu. W ramach usługi D2D, odbierzemy Państwa z każdego wskazanego miejsca, przyjedziemy pod same drzwi. Nasi pasażerowie, nie muszą martwić się również o dojazd do nowego miejsca pobytu w Szwajcarii, nie będzie potrzeby korzystania ze środków transportu miejskiego i uciążliwego pokonywania dystansu z dworca/lotniska do nowego mieszkania. Dowozimy we wskazane miejsce pod same drzwi. Dzięki tej usłudze, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość, najbardziej możliwy komfort i eliminujemy konieczność samodzielnego przedzierania się przez nieznane rejony obcego kraju.

Z usługi door to door mogą skorzystać wszyscy pasażerowie. Nasi stali klienci, którzy posiadają kartę członkowską, korzystają z tej oferty bezpłatnie, nowym pasażerom oferujemy to komfortowe rozwiązanie jedynie w ramach dodatkowych dwóch procent doliczanych od ceny biletu. Podczas wypełniania zgłoszenia rezerwacyjnego, wystarczy jedynie zadeklarować dokładny adres, z którego planują Państwo wyruszyć i miejsce, do którego potrzebują Państwo dojechać.

Trasa

Comfort Bus to gwarancja doskonale przygotowanych tras przejazdów z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski. Nasz zespół optymalizuje trasy przejazdów pod kątem czasu przejazdu oraz predykcji adresów odbioru klientów z pod wskazanego adresu oraz dowozu do wskazanej destynacji. Zapraszamy do zapoznania się z obszarem naszego działania. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Nasz obszar działania obejmuje centralny i południowy obszar Polski

oraz cały obszar Szwajcarii wraz z najistotniejszymi miastami.

BUSY POLSKA-SZWAJCARIA

Wyjazd: Wtorek, Sobota

BUSY SZWAJCARIA-POLSKA

Wyjazd: Środa, Niedziela

Busy Polska Szwajcaria Busy z Polski do Niemiec Busy do Szwajcarii Busy do Niemiec Lubelskie Tanie busy do szwajcarii cena biletu wyjazdy do szwajcarii praca w szwajcarii busy z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska Bus z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska

D2D Delivery Service

W opcji door-to-door otrzymasz możliwość rozpoczęcia podróży bezpośrednio z domu lub wskazanego adresu. Podróż zakończysz pod wskazanym w trakcie rezerwacji adresem. D2D to najbardziej komfortowa forma podróży, nie martwisz się o dodatkowy transport niezależnie od pory dnia.

Podczas zgłoszenia przesyłki prosimy o podanie niezbędnych informacji do zrealizowania dostawy tj.:

NADAWCA

ODBIORCA

Zarezerwuj Busa

bus


+48 883 773 663

kontakt@comfortbus.eu

Zamość

Tagi

Busy Polska Szwajcaria Busy z Polski do Niemiec Busy do Szwajcarii Busy do Niemiec Lubelskie Tanie busy do szwajcarii cena biletu wyjazdy do szwajcarii praca w szwajcarii busy z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska Bus z Polski do Szwajcarii bus szwajcaria polska

©2023 comfortbus